Dovoz až pod nos: ve středu 22. 5. pojedeme do Ostravy a okolí.

Vína máme uložena ve 3 sklepích na ulici Vinařská.

První z nich slouží k prodeji jak lahvových, tak sudových vín, která jsou podávána z polypropylenových a dřevěných sudů. Prostory sklepa mají ideální mikroklima pro uložení vína. Potvrzuje to Rhacodium celare – ušlechtilá plíseň vinná, která vytváří šedočerné povlaky na sklepní klenbě a dokládá, že teplota, vzdušná vlhkost, nasycení prostoru vinnými výpary a určitým množstvím oxidu siřičitého, jsou tu v ideálním poměru.  

   

Druhý sklep složí k uskladnění sudových vín a v tomto sklepě také v letních měsících prodáváme burčák. Sklep prošel v roce 2000 rozsáhlou rekonstrukcí spojenou s rozšířením výrobních a skladovacích prostor. Sklep byl rozšířen o boční kvelbené kóje, do kterých zakládáme archiv. V roce 2004 byl tento sklep vybaven nerezovými nádobami. Část červených vín zde necháváme zrát v barikových sudech.

       

Ve třetím sklepě, v němž firma v roce 1992 začínala, jsou uložena lahvová vína. V zadní části je sklepní šíje rozdělena na jednotlivé boxy s kapacitou pro uskladnění cca 30.000 lahví.

   

Samotná výroba a ukladnění většiny našich vín však dnes probíhá v naší výrobně "Hala" na č.p. 780. Stávající zařízení už totiž našemu odbytu kapacitně nepostačovala. Rovněž pro naše další plány bylo nezbytné přesunout výrobu do větších prostor. Proto jsme koupili, zrekonstruovali a od vinobraní 2008 začali využívat budovu bývalé čerpací a závlahové stanice, která se nachází v trati Míšky v bezprostředním sousedství většiny našich vinic. Hala je klimatizovaná a vybavena moderní technologií a nerezovými tanky. Nedílnou součástí haly je penzion pro 20 osob, v přízemí se nachází společenská místnost s posezením, první patro slouží jako ubytování a v druhém patře se nachází velká terasa, kterou je také možné pronajmout si na soukromé akce.